www.bel.com.pl > Oferta

Oferta

Warszawa, 13.02.2010 r.

Szanowni Państwo!

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wydawniczą naszej firmy. Jest ona skierowana m.in. do ludzi nauki, ponieważ – nie od dziś znając potrzeby Waszego środowiska – specjalizujemy się w wydawaniu książek (monografii), podręczników, skryptów, materiałów konferencyjnych, czasopism itp. wydawnictw niskonakładowych. Robimy to szybko, solidnie, efektownie i za rozsądną cenę. Mamy własną drukarnię cyfrową więc drukujemy bezpośrednio z plików komputerowych lub technologią camera ready, bez konieczności przygotowywania fizycznych form drukowych.

O dobrej jakości naszych usług przekonało się już wiele uczelni i instytutów, od lat z nami współpracujących. Przykłady tych wydawnictw mogą Państwo obejrzeć w galerii wyprodukowanych książek.

Licząc na zamówienia również od Państwa, w każdej chwili służymy swoją pomocą w wydaniu książek (obejmuje ono redakcję, recenzje, korektę, nadanie nr ISBN i jego obsługę, skład i przygotowanie do druku, druk oraz wprowadzenie do obrotu). Z tak przygotowanych materiałów możemy, za zgodą autora, wprowadzić książkę do obrotu w postaci e-booka.

Autorów zainteresowanych wydaniem monografii naukowych (kat. statystyczna BN – Publikacje naukowe) odsyłamy do dokładnego zapoznania się z naszymi procedurami wydawniczymi i zasadami stosowania procedur recenzji oraz zasadami etyki publikacyjnej w BEL Studio.

Na naszej stronie internetowej odpowiemy na wszelkie pytania z tego zakresu. Znajdą tam też Państwo gotowe informacje jak można samodzielnie przygotować materiały. Przyjmujemy je zarówno w postaci prac zapisanych w profesjonalnych programach do składu, jak i w nawet najpopularniejszych edytorach tekstów. Rzecz jasna, nasza najkorzystniejsza oferta cenowa dotyczy przede wszystkim zleceń „domkniętych” w postaci plików PDF. Nie znaczy to jednak, że nie podejmujemy się zarówno wykończenia składu publikacji, jak i przygotowania jej w naszym „BEL Studiu” od początku do końca.

Aby umożliwić Państwu zorientowanie się w cenie naszych usług drukarskich, dopasowanych do konkretnych zamówień, przygotowaliśmy specjalną ofertę, dotyczącą wydawnictw zwartych. Wystarczy tylko wypełnić formularz pytania o cenę, wpisując wymagane parametry – nakład, ilość stron i format publikacji (A5, B5, A4) – by już najpóźniej następnego dnia roboczego otrzymać stosowną odpowiedź. Cena ta będzie zawierała koszty produkcji, tj. wydrukowania „środków” na papierze offsetowym oraz pełnokolorowej okładki na kartonie, a także oprawy. Proszę sprawdzić, jak tanio to kosztuje! A samo sprawdzenie jest – oczywiście – bezpłatne!

Proponujemy druk nakładu w transzach – bez druku na magazyn, by minimalizować koszty wydania.

Przygotowanie publikacji do wydania jest wyceniane indywidualnie po przedstawieniu całego materiału do wydania.

Prosimy zatem o pytania i zapraszamy do korzystania z naszych usług. Kiedy zaś już fachowo wykonamy Państwa – pierwsze i sądzę że kolejne! – zlecenie, za każdym razem cały nakład dostarczymy pod wskazany adres.

Z wyrazami szacunku
i nadzieją na efektywną współpracę

Lesław Gajda
dr inż.

leslaw@bel.com.pl