www.bel.com.pl > Oferta

Oferta

Warszawa, 13.02.2010 r.

Szanowni Państwo!

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę naszej firmy. Jest ona skierowana m.in. do ludzi nauki, ponieważ – nie od dziś znając potrzeby Waszego środowiska – specjalizujemy się w drukowaniu książek, podręczników, skryptów, materiałów konferencyjnych, czasopism itp. wydawnictw niskonakładowych. Robimy to szybko, ale solidnie, efektownie, lecz za rozsądną cenę. Wykorzystujemy tzw. druk cyfrowy bezpośrednio z plików komputerowych lub technologię camera ready, bez konieczności przygotowywania diapozytywów, niezbędnych w druku offsetowym.

O dobrej jakości naszych usług przekonało się już wiele uczelni i instytutów, od lat z nami współpracujących. Przykłady tych wydawnictw mogą Państwo obejrzeć w galerii wyprodukowanych książek.

Licząc na zamówienia również od Państwa, w każdej chwili służymy swoją pomocą w edytorskim przygotowaniu publikacji. Na naszej stronie internetowej odpowiemy na wszelkie pytania z tego zakresu. Znajdą tam też Państwo gotowe informacje jak najlepiej samodzielnie przygotować materiały. Przyjmujemy je zarówno w postaci prac zapisanych w profesjonalnych programach do składu, jak i w nawet najpopularniejszych edytorach tekstów. Rzecz jasna, nasza najkorzystniejsza oferta cenowa dotyczy przede wszystkim zleceń „domkniętych” w postaci plików PDF. Nie znaczy to jednak, że nie podejmujemy się zarówno wykończenia składu publikacji, jak i przygotowania jej w naszym „BEL Studiu” od początku do końca.

Aby umożliwić Państwu zorientowanie się w cenie naszych usług drukarskich, dopasowanych do konkretnych zamówień, przygotowaliśmy specjalną ofertę, dotyczącą wydawnictw zwartych. Wystarczy tylko wypełnić formularz pytania o cenę, wpisując wymagane parametry – nakład, ilość stron i format publikacji (A5, B5, A4) – by już najpóźniej następnego dnia roboczego otrzymać stosowną odpowiedź. Cena ta będzie zawierała koszty produkcji, tj. wydrukowania „środków” na papierze offsetowym oraz pełnokolorowej okładki na kartonie (wraz z lakierowaniem UV), a także oprawy. Proszę sprawdzić, jak tanio to kosztuje! A samo sprawdzenie jest – oczywiście – bezpłatne!

Prosimy zatem o pytania i zapraszamy do korzystania z naszych usług. Kiedy zaś już fachowo wykonamy Państwa – pierwsze i kolejne! – zlecenie, za każdym razem cały nakład dostarczymy własnym transportem pod wskazany adres. A wszystko to zaledwie w ciągu kilku dni od daty przyjęcia oficjalnego zamówienia!

Z wyrazami szacunku
i nadzieją efektywnej współpracy

Lesław Gajda
dr inż.