www.bel.com.pl > Katalog > Karta katalogowa książki

Karta katalogowa książki

Okładka: 24757 NAWROCKI okladka
Autor: Krzysztof F. Nawrocki
Tytuł: Dziś z uśmiechem idź do dziecka
Liczba stron: 178
Format: A5
Oprawa: miękka
Data wydania: 2021-12-15
ISBN: 978-83-7798-682-0
Wydawca: BEL Studio
Opis:

Kochane dzieci!
Napisałem tę książkę dla Was wierząc, że przyniesie Wam dużo radości w czasie, kiedy sami wykonujecie swoje codzienne obowiązki, by pomogły Wam rozwiązywać Wasze dziecięce sprawy, abyście czuły, że macie radosne wsparcie, siłę i zrozumienie w chwilach najtrudniejszych.
Pragnę, aby na Waszych twarzach – na twarzy każdego z Was, pojawiał się szeroki uśmiech płynący z pięknych dziecięcych marzeń i pragnień. Aby oczy Wasze były radośnie i mocno otwarte na Polskę, na Waszą maleńką Ojczyznę.
My dorośli nie jesteśmy wcale tacy nudni i poważni jak Wam dzieciom się wydaje, ale musicie nas czasem zachęcić do wspólnej zabawy, rodzinnych spacerów, szczerych rozmów, bo w trudzie codzienności, to właśnie my trochę starsi wiekiem o tym czasami nieco zapominamy. A przecież Wasz Świat kochane Dzieci jest taki piękny, kolorowy i bajkowy.
Wystarczy pójść do Was z serdecznym uśmiechem i wyciągnąć w Waszym kierunku ręce. Najlepszą bowiem formą poznania przez najmłodszych otaczającego ich Świata jest zabawa, połączona z radością, śpiewem, tańcem i lekturą dla dzieci, do której gorąco Was zapraszam i Waszych rodziców!
Bohaterami tej książki są małe dzieci: Franek, Kubuś, Mikołajek, Michalinka, Ola, Krysia i wiele innych.
Krzysztof Feliks Nawrocki


Wróć